Knowledge
PL | EN
YOUR ACCOUNT
DOCUMENT ON DEMAND

Did not manage to find the document you need?
Write us and we will prepere it for you
within 48H (5 days a week)

You have to be logged in to use document on demand option.

SEARCH
recommended pages
www.leggmason.com
data publikacji 29-05-2013
Legg Mason TFI SA – najdłuższe w Polsce doświadczenie  w  tworzeniu PPE. Sprawdź!
 
LEGGMASON
www.bezsadu.pl
data publikacji 29-05-2013
 
www.bezsadu.pl to pierwsza i jedyna usługa mediacyjna prowadzona w internecie w zakresie sporów rodzinnych i prywatnych, pracowniczych oraz finansowych. Prosty system rejestracji, łatwa obsługa panelu użytkownika, niskie opłaty. Pracują dla nas doświadczeni mediatorzy-specjaliści z różnych dziedzin: prawnicy, psychologowie, doradcy finansowi, kredytowi i ubezpieczeniowi.
www.wojewodka.pl
data publikacji 09-01-2013
 
WOJEWODKA
 
Kancelaria specjalizuje się w zakresie zbiorowego oraz indywidualnego prawa pracy, świadczeń pracowniczych oraz relacji ze związkami zawodowymi i innymi przedstawicielstwami pracowników takimi jak rady pracowników czy europejskie rady zakładowe.
Spółka świadczy pomoc prawną przede wszystkim na rzecz średnich i dużych przedsiębiorstw, klientami najczęściej są dyrektorzy, menagerowie oraz działy personalne firm. 
 
W swojej codziennej praktyce kancelaria często zajmuje się m.in. przeprowadzaniem restrukturyzacji kadrowych, negocjacji płacowych, czy sporów zbiorowych.  Ponadto prawnicy „Wojewódka i Wspólnicy sp. k.” mają duże doświadczenie w pomocy prawnej przy tworzeniu świadczeń pracowniczych, w szczególności przy tworzeniu Pracowniczych Programów Emerytalnych, a także unikalne w skali kraju doświadczenie w zakresie współpracy ze związkami zawodowymi, które obejmuje także fizyczne uczestnictwo w spotkaniach negocjacyjnych oraz codzienne doradztwo pracodawcom w obszarze relacji ze stroną społeczną.
W zakresie doradztwa kancelaria może pochwalić się zarówno doświadczeniem w firmach o długim stażu relacji ze związkami zawodowymi jak i w firmach, gdzie związki zawodowe były nowością.
 
 
Ważnym obszarem działalności kancelarii jest doradztwo Radom Pracowników w zakresie prawa pracy, ich praw i obowiązków względem pracodawcy, powoływania ekspertów, tworzenia regulaminów oraz porozumień, a także współpraca przy rozwiązywaniu sporów i prowadzeniu negocjacji.
Prawnicy kancelarii pracują w języku polskim, angielskim oraz włoskim.
 
Kancelarię tworzą radcowie prawni, członkowie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie, posiadający bogate doświadczenie zawodowe zdobyte w międzynarodowych kancelariach prawniczych, w firmach konsultingowych oraz przedsiębiorstwach międzynarodowych.
www.doradcappe.pl
data publikacji 09-01-2013
DORADCAPPE
Płatności obsługuje PayU
Unia Europejska radapracownikow.pl | 2O12